Po-Pia: 8:00 – 17:00
0

Žiadne produkty v košíku.

Stabilná práca v Nemecku – vyrazte za skvelými peniazmi už dnes!

Láka vás práca v Nemecku, ale neovládate jazyk? Dnes už neznalosť jazyka nie je žiadna prekážka. Staňte sa členom nášho nemeckého tímu a vycestujte s Lešenie Group za novou pracovnou príležitosťou. Zárukou vám bude skvelý plat a výplata dvakrát do mesiaca. 

Práca v Nemecku, ktorá sa neodmieta

Neovládate nemecký jazyk? Nevadí. Pracovať v Nemecku môžete aj bez znalosti jazyka. V spoločnosti Lešenie Group hľadáme šikovných lešenárov. Vašou úlohou bude montáž a demontáž priemyselných či fasádnych lešení a záveterných plachiet. Pracujte s našimi skúsenými zahraničnými lešenármi, od ktorých získate cenné pracovné skúsenosti.

Ponuka práce v Nemecku – nečakajte, vyrazte kedykoľvek

Ak nemáte dostatočnú prax, nevadí. Stačí, ak medzi vaše schopnosti patria samostatnosť, zodpovednosť a chuť učiť sa novým veciam. V Lešenie Group vás radi zaučíme. Predtým, než vyrazíte do Nemecka, vám na naše náklady poskytneme profesionálne zaškolenie, ktorého výsledkom bude certifikát. Vaše doterajšie pracovné skúsenosti sú samozrejme tiež vítané. Výhodou je vodičský preukaz kategórie B a C a dostatočná kvalifikácia.

Využite možnosť skvelého zárobku už od 19 eur za hodinu. Medzi ďalšie benefity, ktoré vám ponúkame, patrí komfortné ubytovanie. Navyše vám ho hradíme my. Keďže nám záleží na vašej bezpečnosti a zdraví, okrem školenia a ubytovania vám uhradíme aj zapožičanie kvalitnej pracovnej výstroje a poskytneme pracovné oblečenie.

Práca bez znalosti jazyka? No a čo, ak dobre platia

Práca v Nemecku je v súčasnosti vyhľadávaná mnohými Slovákmi. Aj vďaka našej ponuke práce sme už vyslali na nemecký pracovný trh veľa šikovných lešenárov. Ak vás láka stabilná a dobre ohodnotená práca s možnosťou kariérneho rastu, vyplňte náš formulár a vyberte si pre vás vhodnú pracovnú pozíciu v Nemecku.

Pohodlie, spokojnosť a bezpečnosť našich zamestnancov sú pre nás na prvom mieste. Dôkazom toho je aj certifikát SCC a ľudský prístup, ktorý je pre nás dôležitý. Naši vyškolení pracovníci sú vám k dispozícii 7 dní v týždni a na výplatu sa môžete tešiť až 2-krát do mesiaca!

Share This Article
Next post
Práca vo výškach: Na čo si dávať pozor a ako zaručiť maximálnu bezpečnosť?
prenájom pódia na koncert

Leave A Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

sk_SKSlovak