Po-Pia: 8:00 – 17:00
0

Žiadne produkty v košíku.

ODSTÚPENIE BEZ UDANIA DÔVODU (VRÁTENIE TOVARU)

Nevybrali ste si správne?  Odstúpiť od zmluvy bez udania dôvodu je u nás možné do 30 dní.

Ako mám postupovať pri odstúpení od zmluvy bez udania dôvodu?

V lehote 30 dní od doručenia tovaru nám oznámte svoje rozhodnutie odstúpiť od zmluvy. Najvhodnejšou možnosťou je kontaktovať nás na e-maile info@leseniesk.sk. Použiť môžete aj vzorový formulár na odstúpenie od zmluvy, ktorý nájdete tu.

Tovar bezodkladne, najneskôr však do 14 dní odo dňa odstúpenia, zašlite na adresu Lešenie SK – Pestovateľská 2, 821 04 Bratislava, alebo nám ho osobne doručte na danú adresu. Pokiaľ ste v súvislosti s uzavretím zmluvy od nás dostali tovar navyše zadarmo („darček“), je potrebné vrátiť aj tento darček.

Kúpnu cenu tovaru vám vrátime najneskôr do 14 dní odo dňa odstúpenia. S platbou však môžeme v súlade so zákonom počkať, kým nám tovar nevrátite. V prípade, že odstúpite v prvých 14 dňoch od doručenia tovaru, náleží vám aj náhrada nákladov na dodanie tovaru vo výške zodpovedajúcej najlacnejšiemu ponúkanému spôsobu dodania tovaru.

Kedy môžem odstúpiť od zmluvy bez udania dôvodu?

U nás môžete vrátiť každý tovar, ktorý ste si u nás kúpili. Výnimkou je tovar, ktorý

a) bol prispôsobený či vyrobený podľa vašich požiadaviek 

b) nie je možné vrátiť z hygienických dôvodov 

Dovoľujeme si vás upozorniť, že podľa zákona zodpovedáte za zníženie hodnoty tovaru v dôsledku nakladania s týmto tovarom iným spôsobom, než je nutné na oboznámenie sa s povahou, vlastnosťami a funkčnosťou tovaru. 

Kontakty

Všetky otázky týkajúce sa odstúpenia bez udania dôvodu vám radi zodpovieme, ak nás budete kontaktovať na e-maile info@leseniesk.sk.

sk_SKSlovak