Po-Pia: 8:00 – 17:00
0

Žiadne produkty v košíku.

Prenájom

Prenájom lešenia

Lešenárska a stavebná spoločnosť fungujúca už viac ako dekádu.
1
m2 lešenia Layher
pre vaše projekty, ktoré vám vieme zabezpečiť.
1
m2 lešenia Layer blitz
pre vaše projekty, ktoré vám vieme zabezpečiť.
1
m3 lešenia Layher Allround
Za roky naše korene siahajú už do mnohých krajín Európy
prenájom lešenia slovensko
montáž lešenia bratislava
Watch Our Intro!
Prečo si vybrať nás?

Máme dlhoročné skúsenosti v lešenárstve na Slovensku, ako aj v zahraničí. Na Slovensku sa radíme ako TOP1 spoločnosť s vynikajúcimi službami a skúsenosťami, ako aj profesionalizmom.

Práve preto vám naše služby prenájmu lešenia ponúkajú jedinečné riešenie pre stavebné projekty vyžadujúce bezpečný a efektívny prístup na vyvýšených miestach. Okrem klasických konštrukcií, ktoré môžete od nás získať, ponúkame na prenájom aj niekoľko špecifických, od strešných konštrukcií, ktoré sa dajú použiť na krátkodobé ale aj dlhodobé zakrytie priestoru až po tribúny alebo špeciálne lešenie pre priemysel.

Lešenie
Ako a prečo prebieha prenájom

Lešenie na prenájom je služba, ktorá poskytuje stavebným odborníkom a projektovým manažérom dočasné prístupové konštrukcie potrebné pre prácu vo zvýšených výškach. Tieto konštrukcie, bežne vyrobené z kovových rúr a tvaroviek, sú zostavené tak, aby vytvorili platformu pre pracovníkov, nástroje a materiály. Proces prenájmu zvyčajne zahrña niekoľko kľúčových aspektov:

Prenájom lešenia

Naša požičovňa lešenia je založená na dennom poplatku s minimálnou dobou prenájmu 7 dní. Pri prenájme dlhšom ako 5 týždňov poskytujeme individuálne ceny. V cene prenájmu lešenia je zahrnuté bezplatné posúdenie vašej stavby našim skúseným manažérom. Strategicky navrhujeme rozloženie lešenia, aby sme optimalizovali nákladovú efektívnosť, pričom uprednostňujeme funkčnosť a zaisťujeme maximálnu bezpečnosť.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam naše kvalifikované tímy dokážu postaviť lešenie pôsobivou rýchlosťou až 500 m2 za deň. V prípade potreby urýchlenej výstavby sme schopní nasadiť dva certifikované lešenárske tímy, čím efektívne zdvojnásobíme rýchlosť výstavby na 1000 m2 za deň.

Lesenie
Watch Our Intro!
Výhody spolupráce s nami
Rozhodujete sa? Tu sú príčiny prečo si vybrať nás!

Prvoradá je pre nás bezpečnosť na vyvýšených pracoviskách! Zabezpečiť, aby sa pracovníci mohli bezpečne a pohodlne pohybovať medzi poschodiami, je prvoradé a práve to zaručujeme. Naše lešenie typu Layher, známe svojou jedinečnou kvalitou, vyniká ako jedna z najspoľahlivejších možností na trhu.

Rámové lešenie

Priestorové lešenie

Trubkové lešenie

sk_SKSlovak