Po-Pia: 8:00 – 17:00
0

Žiadne produkty v košíku.

O nás
Lešenárska a stavebná spoločnosť fungujúca už viac ako dekádu.
1 +
Projektov
Bohaté skúsenosti ako lešenársky partner
1 +
Pracovníkov
Sme spoločnosť, kde ľudia dlhodobo ostávajú a každý rok naberáme nových.
1
Krajín
Za roky naše korene siahajú už do mnohých krajín Európy
Sme dlhodobo za stabilizovaná spoločnosť v odvetví lešenárstva a stavebníctva. Naše dlhoročné skúseností naprieč Európskym trhom, ako lešenárskej spoločnosti nám dali možnosť stretnúť sa s rozličnými druhmi projektov, malých a veľkých projektov, stavania lešenia pre fabriky alebo fasádne budovy, ba dokonca aj realizáciu rôznych eventov.

Máme tím vyškolených pracovníkov
Skúsenosti a zručnosti si ceníme nadovšetko. Preto pre našich zamestnancov hradíme jednodňové školenie od profesionálov. 
Dobré nechodí samé od seba. To je známa vec. Namiesto toho, aby sme čakali na zázrak, našich pracovníkov poctivo školíme. 
Na jednodňovom školení sa dozviete o lešeniach všetko to, čo sa nám o nich za dlhé roky v brandži podarilo zistiť. Následne si všetko môžete overiť v praxi.

Andrej Kukla
CEO & Founder
Naše hodnoty a misia
Sme pripravení pre akýkoľvek tvoj projekt!
Bezpečnosť a kvalita pracovníkov
Jednou z našich najhlavnejších priorít je dbanie na bezpečnosť a pohodlie našich pracovníkov. Lešenárov poctivo školíme na Európskej úrovni pomocou certifikovaného personálu. Dbáme aj na prísne bezpečnostné normy pri stavbe lešenia, tak, aby sme minimalizovali zranenia personálu.
Klientsky orientované riešenia
Našu prácu robíme efektívnejšou, rýchlejšou a bezpečnejšou. Poskytovanie tých najlepších služieb našim zákazníkom je to, čo nás poháňa každý deň. Naša jedinečná firemná kultúra je živou pôdou pre náš komerčný úspech. Tento úspech bol možný, pretože mnohí jednotlivci podali vynikajúce výkony. Celá naša firma bola postavená na vzájomnej dôvere a rešpekte ku každému jednotlivcovi. A tento prístup môže pocítiť každý náš klient.
Rodinne orientovaná spoločnosť
Milujeme to, čo robíme. A čo je hlavné radi to robíme! Práve, preto dávame možnosť u nás pracovať šikovným ľuďom. Ako viete dobré nechodí samé od seba a práve, preto svojich pracovníkov školíme, pomáhame im a zabezpečujeme nadštandarný servis tak, aby sa s našou spoločnosťou cítili vždy dobre a pociťovali zázemie a podporu zo strany officu.
Volíme rovnocennosť!
Zabezpečujeme 100 % starostlivosť pre každého z našich zamestnancov. Preč s pyramídami. Tie patria k dejinám. U nás veríme, že aj čerstvo vyškolený nováčik má rovnakú hodnotu ako hociktorý iný zamestnanec. Práve, preto je o našich zamestnancov je dobre postarané každú minútu ich práce. Pre našich pracovníkov zabezpečujeme všetko potrebné pre ich prácu a mnoho ďalšieho!
big
small
Vízia spoločnosti
Jasná voľba pre tvoj dnešný, ako aj zajtrajší projekt

Náš partner si dokáže prispôsobiť naše služby presne podľa svojich predstáv. A, čo je hlavné nemusí riešiť žiadne subdodávky! Vďaka veľkej flexibilite a možnostiam sme dostupní pre akýkoľvek projekt. A práve toto sú pridané hodnoty našej spoločnosti!

Prenájom lešenia
0%
Pracovná sila
0%
Projektová podpora
0%
FIREMNÉ KONTAKTY
Obráť sa na nás

Andrej Kukla

CEO & FOUNDER

kukla@leseniesk.sk
+421 905 876 589
SK, EN

Dušan Kabát

PROJECT MANAGER

kabat@leseniesk.sk
+421 919 378 348
SK, EN

Romana Vranová

ADMINISTRATION DIRECTOR

vranova@leseniesk.sk
+421 905 500 693
SK

sk_SKSlovak