Po-Pia: 8:00 – 17:00
0

Žiadne produkty v košíku.

Fasádne lešenia
Máme skúsenosti s stavaním a demontovaním fasádneho lešenia až do výšky 60m.
Fasádne lešenie

Fasádne lešenie jeho montáž alebo demontáž pomocou našej spoločnosti umožňuje rýchlu montáž vďaka nízkej spotrebe náradia a inteligentnej spojovacej technike. Naša práca a systémy, ktoré používame zabezpečujú vysokú bezpečnosť pri práci. Pri stavbe lešenia do systému integrujeme aj bočnú ochranu a integrujeme, aj ochranu proti zdvihnutiu podlahy, no napriek všetkým novodobým vymoženostiam a bezpečnostným prvkom sme veľmi dobrým ekonomickým riešením pre váš projekt. Vďaka bohatým skúsenostiam našu prácu vykonávame rýchlo, bezpečne a podpora našich projektových manažérov vám naplánujú projekt tak, aby bol, čo najefektívnejším.

Množstvo rôznych technických možností, nám umožňuje postarať sa aj o komplexnejšie úlohy. Takýmto spôsobom máme obrovskú flexibilitu pri práci, čo zjednodušujú nielen montáž a plánovanie, ale aj využitie nášho lešenie. Jednou z našich veľkých výhod v oblasti fasádneho lešenia je naša všestrannosť. Či už ide o rodinné, alebo viac generačné domy, komerčné budovy alebo historické pamiatky – geometria každej budovy je iná. To si vyžaduje veľkú prispôsobivosť od dodávateľov lešení. A práve, preto použitie našej spoločnosti pre váš projekt je citeľnou každodennou úľavou - či už pri plánovaní, kvalite lešenia alebo skúsenostiach na stavbe.

Bezpodmienečnou časťou každého fasádneho lešenia je zabezpečenie bezpečnosti pri práci všetkých pracovníkov používajúcich naše lešenie. Vďaka systému školenia personálu a aj kvalitnému modernému lešeniu vám zabezpečíme prvotriedny výsledok pre váš projekt. A, aby výkon montáže bol dostatočne vysoký tak naši projektoví manažéri pre vás naplánujú projekt tak, aby uľahčil prácu všetkým na projekte. A jednou z najdôležitejších kvalít našej spoločnosti je možnosť postaviť lešenie až do výšky 60m.

Prečo my!

Sme spoločnosť, ktorá sa kompletne postará o váš projekt. Jediné čo ostane na vašich ramenách je kontakt s našim projektovým manažérom a následne kontrola odvedenej práce.

Posledné projekty
sk_SKSlovak