Po-Pia: 8:00 – 17:00
0

Žiadne produkty v košíku.

Eventové realizácie
Dokážeme pre vás postaviť stage, ale aj iné konštrukcie, ktoré obohatia zážitok z eventov. Venujeme sa aj montáži
Eventové realizácie

Za posledné roky sme naše skúsenosti obohatili aj o ďalšiu úroveň. Môžeme pre vás postaviť alebo demontovať stage, tribúny, ale aj iné konštrukcie, ktoré vašim divákom obohatia zážitok z eventov. Venujeme sa montáži a demontáži rôznych eventových lešení naprieč celou Európou. Na podujatiach a festivaloch je zvykom vytvoriť dočasné konštrukcie pre stage, tribúny a mnoho ďalšieho (Reproduktorové veže, Dekoratívne konštrukcie, DJské pódiá, VIP terasy, Videosteny, Vstupné brány, Prístupové schody, Lávky pre peších, Reklamné tabule, Lyžiarske svahy a pod.). V spolupráci s našou spoločnosťou a podporou našich skúsených projektových manažérov sú všetky tieto druhy konštrukcií možné na realizáciu a, čo hlavne rýchlo, efektívne a bezpečne.

Systémy, ktoré využívame na stavbu eventov sú vhodné na rýchlu a jednoduchú realizáciu profesionálnych pódií, tribún na sedenie a mnoho ďalších stavieb. Pódia na podujatiach sú často dočasnými stavbami a práve, preto musia byť rýchlo a jednoducho postavené. Vďaka veľkej flexibilite a skúsenostiam našich pracovníkov sa vieme postarať o akýkoľvek eventový projekt, ktorí máte k dispozícii.

Naša práca sa vyznačuje rýchlou montážou, ktorú vieme zabezpečiť aj pri rozličných nerovnostiach povrchu. Využívame diely, ktoré sú odolné voči poveternostným vplyvom a sú s dlhou životnosťou. Netreba zabúdať na samotné tribúny, ktoré sa používajú na mnohých podujatiach. V závislosti od akcie sa používajú tribúny na sedenie alebo státie. Práve, preto je pre ne nevyhnutné, aby spĺňali tie najvyššie bezpečnostné náležitosti o zaťaženosti, únikových ciest a pod. Práve, preto je náš personál špeciálne školený aj pre tento typ stavby. Naši pracovníci sú vyškolení pomocou najmodernejších školení, obohatení dlhoročnou praxou a podporovaný team leadermi ako aj projektovými manažérmi, ktorí sa postarajú plne o váš projekt a nájdu tie najspoľahlivejšie riešenia.

Prečo my!

Sme spoločnosť, ktorá sa kompletne postará o váš projekt. Jediné čo ostane na vašich ramenách je kontakt s našim projektovým manažérom a následne kontrola odvedenej práce.

Posledné projekty
sk_SKSlovak