Po-Pia: 8:00 – 17:00
0

Žiadne produkty v košíku.

Projektová podpora
Každý projekt začína precíznym plánovaním. Naši projektoví manažéri sa o to pre vás postarajú!
Projektová podpora

Naše služby zabezpečujú optimalizáciu všetkých procesov súvisiacich s lešenárskou technikou a tým výrazne zvyšujú hospodárnosť realizácie projektu. V súlade s vašimi špecifickými požiadavkami vás podporujeme rozsiahlymi medzinárodnými projektovými skúsenosťami, odbornými znalosťami a vysoko kvalifikovanými odborníkmi, ktorí sú vybavení vhodnými softvérovými riešeniami.

Projektové oddelenie Lešenie SK analyzuje špeciálne požiadavky projektu a naplánuje optimálne vhodné, technicky vyspelé riešenie lešenia. Pomocou softvérové riešenia optimálne podporujú plánovanie s 3D zobrazeniami a doplnkovými informáciami. Poskytovanie materiálov z nášho skladu, školenia personálu a neustála optimalizácia materiálových požiadaviek na stavbe zaisťujú najvyššiu efektivitu pri výstavbe.

Máme tiež viac, ako 300 pracovníkov a technických konzultantov pracujúcich na náročných stavebných projektoch po celej Európe. Vďaka svojmu know-how a skúsenostiam sme mali možnosť postarať sa o projekty vo viacerých kútoch Európy.

Prostredníctvom intenzívnej spolupráce medzi našimi projektovými manažérmi a neustáleho ďalšieho vzdelávania ponúkame našim zákazníkom obrovské odborné znalosti. Doplnené o skúsenosti a odborné znalosti získané z mnohých veľkých medzinárodných projektov. A predovšetkým: prostredníctvom nášho nadšenia a vášne pre všetky projekty, na ktorých sa podieľame.

Naši projektoví manažéri vás podporujú počas celého procesu výstavby. Dôraz je vždy kladený na optimalizáciu procesov, bezpečnosť a nákladovú efektívnosť realizácie a pre úspech vášho projektu.

Prečo my!

Sme spoločnosť, ktorá sa kompletne postará o váš projekt. Jediné čo ostane na vašich ramenách je kontakt s našim projektovým manažérom a následne kontrola odvedenej práce.

Posledné projekty
sk_SKSlovak