Po-Pia: 8:00 – 17:00
0

Žiadne produkty v košíku.

Priemyselné lešenie
Špecifickým typom lešenia je priemyselné lešenie pre fabriky, výrobné haly a pod.
Industriálne Lešenie

Industriálne lešenie jeho montáž a demontáž môžeme zrealizovať v rôznych formách a, čo hlavne vytvoriť tak bezpečné pracovné plošiny pre najrôznejšie požiadavky. Rôznosť materiálov, s ktorými pracujeme nám umožňujú pre vás vytvoriť lešenia s vysokým stupňom prispôsobivosti konštrukcie k podmienkam projektu. Rôzne zložité technické podmienky alebo nezvyčajné geometrie budov a industriálnych budov, komínov a ďalších stavieb pre nás nie sú problémom, keďže môžeme flexibilne a bezpečne postaviť lešenie pre rôzne projekty. Vďaka nízkej hmotnosti komponentov, ktoré používame na stavbu lešenia vieme rýchlo pre vás zmontovať pracovné plošiny pre vaše potreby.

Pracovné plochy vieme prispôsobiť tak, aby medzery boli úplne zakryté vďaka čomu predídeme nebezpečným situáciám vašich pracovníkov. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a bezpečnými pravidlami pri práci zabezpečujeme vysokú úroveň za veľmi dostupné ceny. Okrem iného pre našich partnerov zabezpečujeme komplexné obstarávanie subdodávok, čím šetríme váš čas a aj financie. Môžeme sa za vás postarať o všetko potrebné tak, aby ste nemali ďalšie starosti s daným projektom.

V krátkosti si prejdeme, čo všetko vďaka naším službám môžeme zabezpečiť pri montáži alebo demontáži fasádneho lešenia. Jedno z výhod spolupráce s nami je široká škála systémových komponentov, vďaka ktorým vieme lešenie doplniť o potrebné dielce tak, aby vznikli rôzne aplikácie a vysoký stupeň rozmanitosti aplikácií.

Ďalšou z výhod spolupráce s nami je komplexná bezpečnosť pracovníkov. Vďaka využívaniu protišmykovej perforovanej palubovky, celoobvodové zábradlia a kvalitných bočníc, ktoré pri stavbe lešenia využívame, tak zaistíme počas používania vysoký stupeň bezpečnosti pri práci.

A v neposlednom rade jednou z veľmi dôležitých súčastí našej práce je vysoko kvalifikovane školený personál najmodernejšími školiacimi technikami, ktorý vám rýchlo a bezpečne postaví lešenie okolo akéhokoľvek vašeho projektu.

Prečo my!

Sme spoločnosť, ktorá sa kompletne postará o váš projekt. Jediné čo ostane na vašich ramenách je kontakt s našim projektovým manažérom a následne kontrola odvedenej práce.

Posledné projekty
sk_SKSlovak