Po-Pia: 8:00 – 17:00
0

Žiadne produkty v košíku.

Záveterné plachty
Ak potrebujete zakryť svoju stavbu a chrániť seba, pracovníkov pred poveternostnými podmienkami či šetriť okolie proti šíreniu stavebného
Záveterné plachty

Potrebujete zakryť svoju stavbu a chrániť seba, či pracovníkov pred poveternostnými podmienkami či šetriť okolie proti šíreniu stavebného odpadu? Máme na to jednoduchú pomoc. V stavebnom priemysle sa záveterné fólie používajú pomerne často. Rôzne typy budov, veľké budovy, vládne budovy, historické budovy si častokrát vyžadujú záveternú fóliu na lešenie ako vonkajší obal. Záveterná fólia je cenovo najefektívnejší a najodolnejší materiál, ktorý môžete použiť.

Prečo použiť záveternú fóliu? Pretože stavenisko môže byť pomerne zraniteľným miestom. Či už ide o výstavbu novej budovy, alebo rekonštrukciu/nadstavbu existujúcej budovy, existuje riziko, že počasie naruší všetku tvrdú prácu alebo ju zastaví na dlhý čas. Napríklad poškodenie vodou vniknutím dažďovej vody do konštrukcie, topiaci sa sneh alebo netesnosti sú veľmi častou príčinou strát počas stavebných projektov. Práve, preto naša spoločnosť odporúča používať záveterné fólie pri vašich projektoch.

Záveterné fólie závislosti od typu sú veľmi vhodné a odolné voči poveternostným podmienkam, čo okrem ochrany pred vodou vytvára ochranu aj samotného projektu pred jeho poškodením. Navyše vďaka záveternej fólii vytvárate lepšie pracovné prostredie. Cez fóliu preniká prirodzené osvetlenie a zároveň blokujú UV žiarenie. Záveterná fólia budovy alebo lešenia na stavenisku znamená nielen ochranu pracovníkov, ale aj ich produktivitu. Práve, preto záveterná fólia je vynikajúcim krokom pri vašom projekte.

Prečo my!

Sme spoločnosť, ktorá sa kompletne postará o váš projekt. Jediné čo ostane na vašich ramenách je kontakt s našim projektovým manažérom a následne kontrola odvedenej práce.

Posledné projekty
sk_SKSlovak