Po-Pia: 8:00 – 17:00
0

Žiadne produkty v košíku.

Práca na Slovensku – hľadáme lešenárov, murárov, klampiarov i tesárov

Ste lešenár, klampiar, murár alebo tesár? Hľadáte vhodnú stabilnú prácu na Slovensku s dobrým platovým ohodnotením? Pracujte v jednej z top lešenárskych firiem na Slovensku. V Lešenie Group sa postaráme o váš pracovný komfort a bezpečnosť.

Práca na Slovensku – chceme vaše pracovné zručnosti

Máte radi Slovensko a nechce sa vám cestovať za prácou do zahraničia? V tom prípade využite našu ponuku práce na Slovensku. Okrem lešenárov, murárov a klampiarov u nás nájdu pracovné uplatnenie aj tesári. Vaše pracovné skúsenosti a zručnosti sú pre nás nadovšetko a veríme, že by mali byť využité.

V Lešenie Group máme radi šikovných ľudí. Práce je u nás viac než dosť, pretože naša slovenská divízia Lešenie SK pokrýva celú krajinu. Hoci je prenájom lešenia pre našu spoločnosť stále prvoradý, venujeme sa aj výstavbe rodinných a bytových domov.

Práca pre nováčikov i skúsených

Našich zamestnancov si poctivo školíme. Pri nástupe do práce vás čaká jednodňové odborné školenie s našimi profesionálmi, ktoré vám samozrejme uhradíme. Neobávajte sa, že vaša nová práca je ďalej od vášho bydliska. Našim ľuďom poskytujeme komfortné ubytovanie i pracovný odev a to všetko zdarma. Aj to svedčí o tom, že 100% starostlivosťou o našich zamestnancov je pre nás prvoradá.

Či ide o nováčika alebo skúseného pracovníka, každý z nich je v Lešenie Group na rovnakej úrovni v rebríčku nášho prístupu k ľuďom. Sú to práve naši pracovníci, s ktorými dosahujeme úspech nielen na Slovensku, ale aj za hranicami ako sú Nemecko a Švédsko. Chceme, aby ste sa v práci posúvali a získavali cenné skúsenosti z praxe i od skúsenejších kolegov.

Využite benefity, vďaka ktorým iba získate

Tak čo? Rozhodli ste sa zostať a využiť pracovnú ponuku na Slovensku? Ak je vám blízka samostatnosť, chuť pracovať, máte tímového ducha a nebojíte sa pracovať, napíšte nám. Stačí vyplniť náš formulár Chcem pracovať na Slovensku a zadať, o ktorú konkrétnu pozíciu máte záujem a následne sa vám ozveme.

Benefity, ktoré vám v Lešenie Group ponúkame:

  • Dobré platové ohodnotenie
  • Školenie od profesionálov
  • Získanie nových pracovných zručností
  • Komfortné ubytovanie zdarma
  • Férový a ľudský prístup
Share This Article
Hľadáme lešenárov
Previous post
Hľadáme lešenárov pre prácu na Slovensku i v zahraničí
Next post
Práca a Švédsko? Využite ponuku dobre platenej práce, ktorá sa neodmieta
lešenárske práce vo švédsku

Leave A Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

sk_SKSlovak