Po-Pia: 8:00 – 17:00
0

Žiadne produkty v košíku.

Práca a Švédsko? Využite ponuku dobre platenej práce, ktorá sa neodmieta

Máte skúsenosti s montážou a demontážou lešení? Radi by ste sa finančne zabezpečili a nevadí vám vycestovať do zahraničia? Šikovným lešenárom ponúkame prácu snov. Vyrazte za dobre platenou prácou do Švédska a staňte sa súčasťou našej švédskej divízie TORCY.

Práca Švédsko – splňte si svoj profesionálny škandinávsky sen

Chcete zarábať až 20 eur na hodinu, kariérne rásť a mať stabilnú prácu? Potom je tu pre vás ponuka práce vo Švédsku, ktorá sa len tak neodmieta. Staňte sa súčasťou profesionálneho medzinárodného tímu lešenárov, o ktorých je vždy postarané.
Na švédskom trhu pôsobíme už od roku 2014 a za ten čas sa nám podarilo získať rôzne prestížne zákazky. Naše lešenia už dokonca zdobili aj fasády škôl v rôznych provinciách Švédska. Staňte sa súčasťou nášho skúseného tímu lešenárov.

Pracuj vo Švédsku a ubytovanie máš zadarmo

Neovládate švédsky jazyk? Nevadí! Naša ponuka práce bez znalosti jazyka platí pre každého, kto má chuť učiť sa, má rád zodpovednosť a samostatnosť. O všetko ostatné sa v Lešenie Group postaráme, keďže starostlivosť o našich zamestnancov a ľudský prístup sú pre nás na prvom mieste.
Okrem jednodňového odborného školenia, ktoré absolvujete na naše náklady pred odchodom do Švédska, vám zabezpečíme preškolenie aj na ďalšie typy lešení. Výhodou ponuky práce vo Švédsku je aj skvelé komfortné ubytovanie a zapožičanie pracovného odevu a výstroje zdarma, pretože na vašom pohodlí a bezpečnosti nám vždy záleží.

Práca Švédsko – výplata dvakrát do mesiaca

Vyberte sa do Škandinávie s Lešenie Group a dostávajte výplatu dvakrát do mesiaca. K tomu sa môžete spoľahnúť na ústretový prístup a výborné pracovné podmienky. Nevadí, ak patríte v oblasti stavebníctva medzi nováčikov. Vyškolili sme už mnohých zamestnancov, ktorým sa práve v zahraničí podarilo profesijne rásť. V prípade záujmu stačí, ak vyplníte náš formulár nižšie a zvolíte si konkrétnu pozíciu. Následne sa s vami skontaktujeme, pretože škandinávska práca snov môže byť práve aj vaša!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Meno a Priezvisko
Vodičský Preukaz

 

Share This Article
Práca na Slovensku – hľadáme lešenárov, murárov, klampiarov i tesárov
Previous post
Práca na Slovensku – hľadáme lešenárov, murárov, klampiarov i tesárov
Next post
Práca v zahraničí
výškové práce v zahraničí aj bez jazyka

Leave A Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

sk_SKSlovak