Po-Pia: 8:00 – 17:00
0

Žiadne produkty v košíku.

Hľadáme lešenárov pre prácu na Slovensku i v zahraničí

Chcete pracovať pre top lešenársku firmu na Slovensku alebo v zahraničí? V Lešenie Group neustále hľadáme skúsených lešenárov i pomocných lešenárov, ktorí majú chuť pracovať a posúvať sa. Na oplátku našim zamestnancom ponúkame stabilnú prácu, dobré platové ohodnotenie a stopercentnú starostlivosť.  

Ponuka práce pre lešenárov na Slovensku i v zahraničí

Či už ste skúsený lešenár alebo nováčik, šikovnosť, chuť pracovať i pracovné skúsenosti vieme v spoločnosti Lešenie Group vždy patrične oceniť. Prácu lešenára záujemcom ponúkame nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Kým hlavnou náplňou našich lešenárov v Nemecku je montáž a demontáž priemyselných či fasádnych lešenízáveterných plachiet, vo Švédsku už naši lešenári pracovali aj na lešenárskych projektoch viacerých švédskych škôl a stavieb.

Stabilná práca pre lešenárov i nováčikov

Ak hľadáte stabilnú prácu s adekvátnym platovým ohodnotením, vyhovuje vám prostredie stavieb a radi sa učíte novým veciam, práca lešenára je vhodná aj pre vás. V Lešenie Group vás zároveň čaká odborné školenie s našimi profesionálmi lešenármi, počas ktorého sa dozviete všetko, čo potrebujete vedieť o lešeniach. Následne si svoje poznatky môžete overiť v praxi so svojimi skúsenejšími kolegami či už na Slovensku, v Nemecku alebo vo Švédsku.

Láka vás práca lešenára? Postaráme sa o vás

Ste samostatný, zodpovedný a dobrý tímový hráč? V tom prípade hľadáme aj vás. Vítaní sú aj lešenári s kvalifikáciou alebo s predchádzajúcimi skúsenosťami. Výhodou je aj vodičský preukaz kategórie B a C. Ak vás láka práca lešenára, ale patríte skôr medzi nováčikov, radi vás zaučíme. Starostlivosť o zamestnancov je našou top prioritou, pretože práve na našich ľuďoch stojí úspech spoločnosti.

Okrem školenia, ktoré vedú naši osvedčení majstri, našim lešenárom hradíme aj komfortné bývanie na Slovensku či v zahraničí. V prípade, že vás viac láka práca lešenára v zahraničí, znalosť jazyka nie je podmienkou. S novou prácou získate na oplátku aj možnosť kariérne rásť, skvelý zárobok, tím kolegov a istotu stabilnej a trvalej práce.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Meno a Priezvisko
Vodičský Preukaz
Share This Article
Kópia-súboru-IMG_20220808_203319
Previous post
Tipy, ako zvýšiť bezpečnosť pri práci vo vašej firme
Next post
Práca na Slovensku – hľadáme lešenárov, murárov, klampiarov i tesárov
Práca na Slovensku – hľadáme lešenárov, murárov, klampiarov i tesárov

Leave A Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

sk_SKSlovak