Po-Pia: 8:00 – 17:00
0

Žiadne produkty v košíku.

Potrebujete prenájom lešenia? Spoľahnite sa na nás

Sme presvedčení, že aj služba prenájom lešenia sa dá poskytovať so srdcom a maximálnou profesionalitou. Hoci to možno znie neuveriteľne, za uplynulých 20 rokov sa prenájom lešenia stal našou srdcovou záležitosťou a vďaka tomu sme pomohli pri realizácii mnohých stavebných projektov nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. 

Nahliadnite do nášho zákulisia a presvedčte sa sami, že ak hľadáte lešenie na prenájom, tak práve na nás sa môžete maximálne spoľahnúť.

Aby to nevyznievalo, že rozprávame iba o sebe a našich úspechoch, tak na úvod aspoň v krátkosti vysvetlime, v čom spočívajú výhody prenájmu lešenia a prečo sa nad touto možnosťou oplatí rozmýšľať.

Kedy a prečo sa oplatí prenájom lešenia?

Samotné lešenie je možné využiť pri novostavbách, rozsiahlych rekonštrukciách aj realizácii fasád či zateplenia budov. Je nevyhnutnou súčasťou aj pri opravách pamiatok a inak významných objektov. Súčasťou týchto služieb je aj profesionálna konzultácia, dôkladné zameranie, výber toho najlepšieho riešenia na konkrétne použitie a v neposlednom rade aj dodanie všetkých komponentov a realizácia lešenia. Výhoda prenájmu spočíva aj v tom, zhodnotíme všetky špecifiká projektu a navrhneme najlepšie riešenie, a to nielen z praktického pohľadu, ale aj ceny.

Pochopiteľne, celá služba nekončí iba realizáciou lešenia, ale zahŕňa aj následnú demontáž a odvoz, jednoducho tak, aby ste nemali s lešením žiadne starosti.

Staviame na troch pilieroch

Spoločnosť Lešenie SK vznikla spojeným viacerých profesionálov zo segmentu stavebníctva nielen na Slovensku, ale aj za hranicami. Základným impulzom pre spojenie síl bolo maximálne efektívne využitie skúseností, aby sme našim klientom poskytovali ešte lepšie služby. Zakladáme si nielen na maximálnej spoľahlivosti, ale aj flexibilite, vďaka ktorej dokážeme poskytnúť bezkonkurenčné podmienky každému klientovi, či už ide o jednotlivca alebo veľkú stavebnú spoločnosť. Viac ako 20-ročné skúsenosti sú pevným základom, z ktorého profitujú naši klienti, ktorým vždy vieme ponúknuť to najlepšie riešenie.

Okrem toho ale celú našu filozofiu opierame o tri pevné piliere – profesionalitu, bezpečnosť a lojalitu. Napokon, presvedčiť sa môžete aj sami. Ponúkame totiž len to najkvalitnejšie lešenie a naši zamestnanci sú pravidelne školení. Spĺňame tie najvyššie bezpečnostné štandardy, o čom svedčí aj mimoriadne nízka miera úrazov na pracovisku. Napokon, desiatky dlhodobých kontraktov sú len ďalším dôkazom toho, že ideme tým správnym smerom.

Share This Article
ako ochrániť robotníkov na stavbe pred slnkom
Previous post
Ako ochrániť robotníkov na stavbe pred slnkom?
Next post
5 rád, ktoré vám pomôžu získať prácu na stavbe alebo vo výškach
5 rád, ktoré vám pomôžu získať prácu vo výškach

Leave A Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

sk_SKSlovak