Po-Pia: 8:00 – 17:00
0

Žiadne produkty v košíku.

MONTÁŽ STAGU BAILANTAI

Podieľali sme na stavbe stagu vo Fínsku pre miestneho umelca.

FÍNSKO, HELSINKI
BAILANTAI

Helsinky, Fínsko konanie koncertu pod nazvaním BAILANTAI, kde sme sa podielali v roku 2022 na montáži stagu. V spolupráci s našim partnerom sme spoločne postavili veľký stage, na ktorom sa konal koncert miestneho umelca Antti Tuisku zažili. Pre daný projekt sme použili špeciálny typ lešenia určený pre stage od spoločnosti Layher. Vďaka jeho vynikajúcim vlastnostiam sa používa na stavbu stagov rôznych rozmerov. Na tento projekt sme využili materiál z 10 kamiónov.

Tavba celého stagu zabrali 3 dní. Počas celej doby sme na prvom mieste dbali na bezpečnosť pri práci našich pracovníkov. Keďže pre nás je bezpečnosť na prvom mieste, tak na typizované projekty posielame pracovníkov, ktorí sa špecializujú a sú vyškolený pre konrétne projekty. Vďaka tomuto nášmu prístupu sme zabezpčili vysokú kvalitu práce, bezpečnosť práce a aj samotnú efektivitu.

Postaviť stage, ktorý vydrží akékoľvek poveternostné podmienky je veľmi dôležité. Čo pomocou našich dlhoročných súsenosí vieme zabezpečiť. Okrem iného šetríme tak klientovi čas a aj penaze. Na daný projekt sme poslali kvalifikovaných 12 našich pracovníkov, ktorý za 3 dni tento stage plne postavili.

1 +
Skompletizovaných
projektov
1 +
Kvalifikovaných zamestnancov
1
krajín Európy
1
Hodinová pohotovosť
Spravme Zajtrajšok Odlišným od Dneška.
Niekoľko vážnych pilierov našej spoločnosti, o ktoré sa opierame!

Ušetrite peniaze na projekte pomocou odb V posledných rokoch sa naše hodnoty vycibrili vďaka obrovským skúsenostiam, ktoré naša spoločnosť nadobudla. Práve, preto do nášho tímu naberáme vždy ľudí, ktorí sú nám podobným zmýšľaním a vyznávajú podobné hodnoty.

Spoločne všetky tieto naše piliere prezentujeme pri každom projekte a akékoľvek výzvy vďaka tomu zvládame bez problémov, čo nám umožňuje rast. Orného personálu so skúsenosťami

Šetri Svoje Peniaze
Ušetrite peniaze na projekte pomocou odborného personálu so skúsenosťami.
Bezpečnosť a Kvalita
Našich lešenárov poctivo školíme najmodernejšími školiacimi metódami.
Konzultácie a plánovanie
Naši projektoví manažéri zabezpečia podporu akémukoľvek projektu.
Kvalitné lešenie
Pri svojej práci využívame najmoderjšie typy lešenia.
Certifikovaní pracovníci
Naši zamestnanci sú školení tak, aby boli pre vás efektívny.
Rodinná spoločnosť
Staráme sa o svojich zamestnancov ako o vlastnú rodinu.
sk_SKSlovak