Po-Pia: 8:00 – 17:00
0

Žiadne produkty v košíku.

Flow festival

Festival, ktorý sa konal vo Fínsku zažil ruky aj našich lešenárov, ktorí sa zamerali na stavbu stagu.

FÍNSKO, HELSINKI
FLOW FESTIVAL

Helsinky, Fínsko konanie Flow festivalu v spolupráci s našou serverskou divíziou v roku 2022 spoločne postavili veľký stage, na ktorom sa konalo niekoľko podujatí. Pre daný projekt sme použili kvalitné lešenie od spoločnosti Layher, ktoré je prispôsobené pre všetky potreby v oblasti lešenárstva. No vďaka jeho veľkej adaptabilite a širokej využiteľnosti sme ho použili aj pri budovaní stagu. Ambiciózny projekt, ktorý stál pred nami si vyžadoval 11 kamiónov materiálu, ktorý bol plne využitý na tento veľký stage.

Od momentu ako sa začali práce na tomto projekte prešli 4 dni až do finálneho postavenia stage a odovzdania projektu. Počas celej doby bola bezpečnosť pri práci na prvom mieste, pretože pre našu spoločnosť je jednou z hlavných priorít. Postaviť stage, ktorý cydrží akékoľvek poveternostné podmienky je veľmi dôležité. Práve preto naši spolupracovníci prechádzajú množstvom rozličných tréningov vďaka, ktorým zabezpečujeme vysokú efektivitu práce a vysokú bezpečnosť.

Keďže jednou z našich obrovských kvalít po bezpečnosti je efektivita práce. Pomocou našich obrovských skúseností šetríme čas a peniaze našim klientom o čom sa mohli presvedčiť aj vo Fínsku, kde po skončení podujatia sme celé miesto demontovali v priebehu 2 dní. Počas celého podujatia sa na tomto projekte podielalo 20 našich lešenárov, ktorý tento náročný projekt zvládli za veľmi krátky čas. V samotnom závere náš klient bol extrémne spokojný s výkonom, bezpečnosťou a cenou, ktorá bola veľmi prijateteľná vďaka efektivite práce.

1 +
Skompletizovaných
projektov
1 +
Kvalifikovaných zamestnancov
1
krajín Európy
1
Hodinová pohotovosť
Spravme Zajtrajšok Odlišným od Dneška.
Niekoľko vážnych pilierov našej spoločnosti, o ktoré sa opierame!

Ušetrite peniaze na projekte pomocou odb V posledných rokoch sa naše hodnoty vycibrili vďaka obrovským skúsenostiam, ktoré naša spoločnosť nadobudla. Práve, preto do nášho tímu naberáme vždy ľudí, ktorí sú nám podobným zmýšľaním a vyznávajú podobné hodnoty.

Spoločne všetky tieto naše piliere prezentujeme pri každom projekte a akékoľvek výzvy vďaka tomu zvládame bez problémov, čo nám umožňuje rast. Orného personálu so skúsenosťami

Šetri Svoje Peniaze
Ušetrite peniaze na projekte pomocou odborného personálu so skúsenosťami.
Bezpečnosť a Kvalita
Našich lešenárov poctivo školíme najmodernejšími školiacimi metódami.
Konzultácie a plánovanie
Naši projektoví manažéri zabezpečia podporu akémukoľvek projektu.
Kvalitné lešenie
Pri svojej práci využívame najmoderjšie typy lešenia.
Certifikovaní pracovníci
Naši zamestnanci sú školení tak, aby boli pre vás efektívny.
Rodinná spoločnosť
Staráme sa o svojich zamestnancov ako o vlastnú rodinu.
sk_SKSlovak