Po-Pia: 8:00 – 17:00
0

Žiadne produkty v košíku.

Organizujete koncert? Prenajmite si pódium

Či už ide o malú klubovú udalosť, lokálny festival alebo obrovské hudobné podujatie potrebujete jednu dôležitú vec a tou je pódium.

Bez neho sa žiadne podujatie neuskutoční. V nedávnej pamäti máme situáciu jednej kapely, ktorá odmietla vystúpiť na Slovensku z dôvodu nekvalitného pódia ( aspoň tak hovorí oficiálna verzia ).

Prečo by mal byť prenájom lešenia pre váš event výhodné riešiť cez externého dodávateľa? Tu je niekoľko dôvodov.

Firmy, ktoré pracujú vo výškach a prenajímajú pódia, majú bohaté skúsenosti s realizáciou. Máte tak istotu, že pódium bude bezpečné a kvalitne zmontované.
Výstavba a rozobratie pódia môže byť zložitý a časovo náročný proces. Prenajatie pódia vám umožňuje sa sústrediť na iné dôležité aspekty organizácie koncertu a nemusíte sa starať o detaily pódiovej konštrukcie.

S nájmom pódia máte možnosť vybrať si pódiový dizajn, veľkosť a technické vybavenie, ktoré najlepšie zodpovedá vašim potrebám a želaniam. Aparatúra a svetlá musia byť pevne ukotvené a zavesené na konštrukcii pódia, preto je externý dodávateľ vhodnou voľbou, lebo má skúsenosti, ako rozložiť jednotlivé prvky, aby celá konštrukcia bola bezpečná.

Nájom pódia zahŕňa aj bezpečnostné prvky ako pódiové zábrany a podlahy, ktoré chránia interpretov a návštevníkov pred rizikami.

Výhodou je aj fakt, že pódium sa ľahko rozoberá a pomerne rýchlo vie z priestoru „zmiznúť“. Oceníte to v prípade, že sa koncert odohráva napr. na letisku alebo futbalovom štadióne, kde o pár dni prebehne futbalový zápas a vy ako organizátor nemôžete dlho blokovať plochu.

Iný typ pódia budete potrebovať, ak organizujete koncert napr. na spomínanom štadióne a iný, ak má byť pódium v strede, odkiaľ by mali mať návštevníci dobrý výhľad do všetkých strán. Vďaka predchádzajúcim realizáciám a skúsenosťami z podobných podujatí vám vie prenajímateľ lešenia poskytnúť cenné rady a tipy, ako vyťažiť z pódia maximum a umocniť tak zážitok z eventu.

Budeme radi, ak sa na nás obrátite pri organizácii svojho eventu, či koncertu. Vďaka našim skúsenostiam a predchádzajúcim realizáciám v nás získate spoľahlivého partnera.

Share This Article
Potrebujete živnosť pre prácu na stavbe?
Previous post
Potrebujete živnosť pre prácu na stavbe?
Next post
Od čoho závisí cena za prenájom lešenia?
prenájom lešenia v trnave

Leave A Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

sk_SKSlovak