Aktuálne - Práca pre nás

Spoločnosť Lešenie SK neustále hľadá nových ľudí na prácu v zahraničí. Našich pracovníkov momentálne vysielame na viacero projektov v Nemecku a Švédsku.

Spolupráca s nami začína už pred odchodom, kedy vám pomôžeme s vybavením potrebných dokladov, osvedčení, pracovných povolení, pracovného oblečenia a ubytovania. Pre získanie bližších informácií je ideálne kontaktovať nášho výrobného riaditeľa, ktorý vám zodpovie na všetky otázky ohľadom vycestovania.

Ak sa rozhodnete pre nás pracovať, zavoláme si vás do našej kancelárie na Pestovateľskej 2 v Bratislave, kde vám predložíme pracovnú zmluvu a ostatné dokumenty na podpis. Zároveň vám náš výrobný riaditeľ podá celkový obraz o tom, ako to v zahraničí funguje.

Cesta sa zvyčajne naplánuje na víkend, aby už ste už v pondelok mohli začať pracovať, pričom cestovné náklady plne hradíme. Po príchode na miesto sa usídlite v nami zabezpečenom ubytovaní. Na druhý deň skoro ráno sa odveziete na projekt, kde absolvujete všetky úvodné školenia. Počas celej doby trvania projektu vás usmerňuje náš tímlíder, ktorý je zodpovednou osobou na stavbe za našu spoločnosť a na ktorého sa môžete kedykoľvek v prípade problému obrátiť.

Na projekt dohliada aj náš projektový manažér, ktorý nám pravidelne podáva hlásenia o priebehu prác.

Náš švédsky partner nám neustále dodáva objednávky na ďalšie projekty, preto sa nemusíte báť, že by práca nebola.

Naši pracovníci

Práca so záveternými plachtami

Služby

Kontakt:

Konatelia spoloč.:

  • Ing. Kukla Andrej
    +421 915 876 589
  • Kubišta Ľuboš
    +421 908 711 444

Projektový manažér:

  • Dušan Kabát
    +421 919 378 348
//!-----